Zemūdens masāža

Ūdens dziedniecība sniedz ne tikai labsajūtu, spēku, mundrumu un veselību, bet arī ir viena no senākajām ārstniecības metodēm, kas tiek lietota slimību ārstēšanai un profilaksei.

Zemūdens masāža ir dziedniecības metode, kas uzlabo limfas atteci, tā mazinot tūsku un sāpes. Masāža uzlabo šūnu vielmaiņu un audu apgādi ar skābekli, paātrinot vielmaiņu un šlakvielu izvadīšanu. Zemūdens masāža labvēlīgi iedarbojas uz sirds – asinsvadu sistēmu procedūras laikā uzlabojas asins apgāde iekšējiem orgāniem, muskuļiem un ādai.
Kā notiek procedūra: cilvēks guļ vannā ūdens temperatūra ir 34oC – 38oC. Masāža tiek sākta no kāju pēdām virzoties uz augšu limfas atteces virzienā. Par vēderu vienmēr pajautā, vai to drīkst masēt, jo var būt dažādas kontrindikācijas – kuņģa čūla, grūtniecība, ginekoloģiskas vai citas slimības.
Zināšanai: Procedūru iesaka pie muguras sāpēm, muskuļu, saišu sastiepumiem, spondiloartrozes, osteohondrozes un traumu seku ārstēšanai. Procedūra labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, uzlabo miega kvalitāti, mazina stresu, palīdz pie depresijas, garīgas pārslodzes, hroniska noguruma. Pirms procedūras noteikti konsultēties ar savu ģimenes ārstu, lai noskaidrotu vai procedūra ir piemērota.
Zemūdens masāžu iespējams apmeklēt katru darba dienu un katru sestdienu Saldus medicīnas centra Rehabilitācijas nodaļā, pieteikšanās un sīkāka informācija pa tālruni 63881562.

! Līdz neaizmirsti paņemt ģimenes ārsta vai cita speciālista nosūtījumu, maiņas apavus un dvieli. !